Gastronómia

Ak u nás vyhladnete alebo dostanete chuť na niečo dobré, máte hneď niekoľko skvelých príležitostí, ako sa občerstviť. Využiť môžete vnútoré bistro, kaviareň, reštauráciu alebo si jednoducho len dať zmrzlinu v stánku.

Kaviareň Thermal

Kaviareň Thermal sa nachádza vo vonkajšej časti areálu pri športovom bazéne. Nájdete tu pokoj a pohodu stranou od hlavného ruchu parku. Zároveň tu môžete mať pod dohľadom deti hrajúce sa na neďalekých hojdačkách. Vedľa kaviarne nájdete tiež letné ihrisko na plážový volejbal a futbal, veľkú trávnatú plochu pre letné hry a ďalšie atrakcie nielen pre deti.

Kaviareň Aqua

Na prvom poschodí vedľa detského kútika si môžete dať skvelú kávu a zákusok v kaviarni Aqua. Budete tu mať nielen priamy dohľad na vaše ratolesti, ale tiež sa môžete užívať výhľad na celý areál.

Bistro

Doslova len pár krokov od hlavného bazénu vám stačí, aby ste vkročili do nášho samoobslužného bistra. Nájdete tu množstvo tradičných hlavných jedál, studených predkrmov aj šalátov.

Reštaurácia

Priamo vedľa pokladní v hlavnej budove sa nachádza naša reštaurácia s výhľadom na vnútorné bazény. Vybrať si tu môžete z množstva jedál medzinárodnej kuchyne a tiež ochutnať niektoré zo skvelých vín z našej vinotéky. Súčasťou reštaurácie je aj vonkajšia terasa - ideálne miesto pre popoludňajšiu šálku kávy.

Bufety a stánky

Ak vám stačí si len tak do niečoho zahryznúť, napríklad do poriadneho hot-dogu alebo ochutnať dobrú zmrzlinu, poteší vás náš bufet Radler a  stánok Algida, ktoré si vaše deti zamilujú. Bufet aj stánok sú v prevádzke v letnej sezóne.