restauracia

Gastronómia

Prepadol vás hlad alebo smäd? Nie je problém. Energiu doplníte v našich baroch a reštauráciách.

Bufet Svah

Bufet svah sa nachádza na vrcholovej stanici štvorsedačkovej lanovky a ponúka očarujúci panoramatický pohľad na krásnu tatranskú prírodu. Skvelé miesto na načerpanie síl pred jazdou po kvalitne upravených zjazdovkách.

Bufety a stánky

Ak vám stačí si len tak do niečoho zahryznúť, napríklad do poriadneho hot-dogu alebo ochutnať dobrú zmrzlinu, poteší vás náš bufet Radler a  stánok Algida, ktoré si vaše deti zamilujú. Bufet aj stánok sú v prevádzke v letnej sezóne.

Reštaurácia

Priamo vedľa pokladní v hlavnej budove sa nachádza naša reštaurácia s výhľadom na vnútorné bazény. Vybrať si tu môžete z množstva jedál medzinárodnej kuchyne a tiež ochutnať niektoré zo skvelých vín z našej vinotéky. Súčasťou reštaurácie je aj vonkajšia terasa - ideálne miesto pre popoludňajšiu šálku kávy.

Bistro

Doslova len pár krokov od hlavného bazénu vám stačí, aby ste vkročili do nášho samoobslužného bistra. Nájdete tu množstvo tradičných hlavných jedál, studených predkrmov aj šalátov.

Kaviareň Aqua

Na prvom poschodí vedľa detského kútika si môžete dať skvelú kávu a zákusok v kaviarni Aqua. Budete tu mať nielen priamy dohľad na vaše ratolesti, ale tiež sa môžete užívať výhľad na celý areál.

Kaviareň Thermal

Kaviareň Thermal sa nachádza vo vonkajšej časti areálu pri športovom bazéne. Nájdete tu pokoj a pohodu stranou od hlavného ruchu parku. Zároveň tu môžete mať pod dohľadom deti hrajúce sa na neďalekých hojdačkách. Vedľa kaviarne nájdete tiež letné ihrisko na plážový volejbal a futbal, veľkú trávnatú plochu pre letné hry a ďalšie atrakcie nielen pre deti.

Après ski bar

V našom Après ski bare si môžete dať skvelé jedlá z klasickej slovenskej aj poľskej kuchyne. Bar je súčasťou dolnej stanice lanovky, stačí len vyzuť si lyže a môžete ísť.

Bufet Nádvorie

Bufet Nádvorie sa nachádza hneď oproti dolnej stanici lanovky. Vybrať si môžete zo širokej ponuky nápojov a jedál rýchleho občerstvenia. Za pekného počasia si tu môžete užívať pohľad na hrebeň Západných Tatier.